İnstagram Takipçi Hilesi

Site tercihiniz için teşekkürler.

Her geçen gün popülaritesini daha da arttıran Instagram, yepyeni özelliklerle güncellendi. Instagram Hikayeler özelliğine Hikaye Arşivi ve Hikayelerde Öne Çıkanlar adı verilen iki oldukça önemli yenilik getirildi.Instagram, bugün iki yeni özelliği kullanıma sunduğunu açıkladı. Hikaye Arşivi ve Hikayelerde Öne Çıkanlar özellikleri ile insanlar hikayelerinde paylaştıkları en sevdikleri anlarını kaydedebilecek ve profillerinde gösterebilecek.

Hikaye Arşivi özelliği sayesinde artık hikayeleriniz otomatik olarak arşiv özelliğine kaydedilecek. 24 saati doldurduktan sonra arşiv kısmından erişebileceğiniz hikayenizi, Hikayelerde Öne Çıkanlar özelliğiyle profilinizde sergilemeniz de mümkün. Üstelik fotoğraflarınızın üst kısmında sergilenecek olan hikayeler farklı koleksiyonlar halinde de paylaşılabiliyor. Selfie’lerinizin, arkadaşlarınızla fotoğraflarınızın ve gezilerinizin hikayeler tarafında yepyeni bir koleksiyona dönüşebilmesi ise markalar tarafında çok daha farklı bir şekilde yankı bulabilir. Markalar bu özellik sayesinde, birbirinde farklı ürün modellerini ve reklam kampanyalarını aynı anda farklı başlıklar altında sergileyebilir.

Hikaye Arşivi özelliği sayesinde mevcut arşiv özelliğine hikayeler de kaydedilebilecek. Kaydedilen hikayeler daha sonra gönderi veya hikaye olarak ya da profilde Hikayelerde Öne Çıkanlar arasında paylaşılabilecek.

Hikayelerde Öne Çıkanlar özelliği, profilde biyografinin altında yeni bir yerde yer alacak.

Kullanıcılar, diledikleri sayıda öne çıkarmak istedikleri hikayeyi paylaşabilecek.

Kısa bir süre önce gelen yenilikle kullanıcılar artık Instagram web sitesinden hikaye paylaşabiliyor ve gönderi kaydedebiliyor.

Referans sistemi nedir ?

Sitemize yeni eklenen bir özellik olan referans sistemi ile her arkadaş davetinizde sizlere 15 kredi ücretsiz olarak verilecektir.Bu sayede ücretsiz kredinin sahibi olabilirsiniz.Ayrıca bu krediler sadece takipçi değil beğeni hilesini de kullanmanıza imkan sağlıyacaktır.

Ayrıca sitemizden aldığınız instagram takipçi hilesi , instagram beğeni hilesi vb. hileleri kullandığınızda hesabınız hiçbir şekilde banlanmaz askıya alınmaz.

Nasıl İnstagram Takipçi Hilesi Satın alırım ?

Sitemize sağ üst bölümdeki giriş yap butonundan İnstagram hesabınız ile giriş yapın,
Daha sonra paketler bölümünden size uygun olan paketi seçip paketin ücretini ödedikten sonra size takipçileriniz en geç 5-6 saat içerisinde gönderilecektir.
Eğer ücretsiz kredilerinizi kullanmak istiyorsanız sağ üst bölümdeki kişi butoununa basıp krediniz kadar takipçiyi gönderebilirsiniz.

İnstasende

Add comment