İnstagram Takipçi Hilesi

Instagram kaybolan fotoğraflar özelliği resimlerin hikayesi özelliğinden sonra en büyük güncellemelerden birisi oldu. Hem Instagram’a Snapchat’in birçok özelliğinin eklenmesini sağlayan yeni özellik hem de Instagram’ın çok daha işlevsel olmasını sağlayan canlı yayın özelliğinin aynı anda uygulamaya eklenmesiyle beraber de artık Instagram, Snapchat uygulamasının önüne geçmeye başladı. Zira uygulamanın kazandığı bu son güncellemelerle beraber artık Instagram’ın Snapchat uygulamasından çok büyük farkları kalmadı. Üstelik Instagram tüm bu özellikleri paylaşım bölümünden aynı tutarak resimlerin hikayesi bölümüne ekledi ve aslında uygulama içerisinde tüm bu özellikler yeni bir bölüm olarak dikkat çekti.

Kaybolan Fotoğraf Ayarları Belli Oldu

Tüm bunlarla beraber son olarak uygulamaya eklenen kaybolan fotoğraflar özelliğiyle beraber birçok konuda da değişiklikler yapıldı. Kullanıcıların birbirlerine Snapchat üzerinde olduğu gibi kaybolan fotoğrafları göndermesini sağlayan yeni özelliğin detaylarının ise Instagramtarafından paylaşıldığını da belirtelim. Bu detaylar içerisinde en çok merak edilen özelliklerden birisi de alınan kaybolan fotoğraflar paylaşımının bir kez daha nasıl oynatılacağı. Instagramtarafından bu konuda yapılan bilgilendirmeye göre bir kez daha oynatım yapmak için yapmanız gerekenler şöyle;

Akışın sağ üstüne tıklamanız gerekiyor.
Ardından gelen kutunuzun üst kısmında yer alan gönderilerden gelen paylaşımı bulup üzerine basılı tutarak “tekrar oynat” demeniz yeterli oluyor.
Standart Direct mesaj gönderiminde olduğu gibi bir kullanıma sahip olan tekrar oynatma özelliğinin dikkat edilmesi gereken noktası ise paylaşımların bir süre sonra kayboluyor olması. Zira paylaşımların kaybolması durumunda zaten tekrar oynatma ve görüntüleme yapamıyorsunuz ki tekrar oynatma yaptığınızda da gönderiyi yapan kişinin bunu gördüğünü de belirtelim.

Eğer İnstagram yorum hilesi ve instagram beğeni hilesi kullanmak da istiyorsanız diğer bloglarımıza göz atarak nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Sitemize referans sistemi ile arkadaşlarınızı davet ederek ücretsiz krediler kazanabilirsiniz.Bu krediler ile de ücretsiz instagram takipçi hilesi ve ücretsiz instagram beğeni hilesi kullanabilirsiniz.

İnstasende

Add comment